С почит към Освобождението на Нова Загора
Учениците от 1. клас и клуб „Млади възрожденци“ отбелязаха Освобождението на Нова Загора с много вълнение и гордост.
Малките родолюбци научиха за смелостта и саможертвата на героите, които са се борили за свободата на нашия град и на България.
С усмивки, любопитство и уважение към историята децата показаха, че любовта към родината започва още от най-ранна възраст.
Да пазим паметта жива и да предаваме българския дух на поколенията!


